O mnie

Witajcie!

Hmm… A tak, parę słów o sobie, bo przecież wypada.

Urodziłem się, żyję, pracuję i ogólnie jestem, ale nie w tym rzecz.

Od czasu do czasu pisuję i publikuję różne teksty, a ta strona została powołana do tego, by to wszystko uporządkować.

Zdarza się, że mój umysł – na jawie i w śnie, ale nigdy pod wpływem tajemniczych środków – błądzi po wyimaginowanych krainach. Czasem czuję potrzebę podzielenia się wrażeniami z tych podróży. Tworzę opowiadania fantasy, z pogranicza horroru i science-fiction. Od kilku lat niektóre z nich zamieszczam w magazynach branżowych i antologiach. W sierpniu 2017 roku nakładem wydawnictwa FANTOM ukazała się moja debiutancka książka, Pieśń o Kruku.

Jeśli choć paru osobom strona ta pomoże dotrzeć do moich literackich prób – a może któraś z nich się komuś spodoba – to świetnie. Znajdziecie tutaj fragmenty prozy i moje uwagi do nich, a także linki do tych opowiadań, które „wiszą” gdzieś w sieci.

Współpracowałem z różnymi portalami muzcznymi, teraz udzielam się przede wszystkim na łamach Kvlt.

Prywatnie kocham muzykę pod różną postacią – mogę „odlecieć” na jazzowym koncercie, popłakać ze wzruszenia słuchając tradycyjnego amerykańskiego folku, albo zdemolować pokój pod wpływem podziemnego death metalu. No i pochłaniam książki, a przynajmniej się staram (pisząc coraz więcej, ma się proporcjonalnie mniej czasu na czytanie). Umberto Eco, Kurt Vonnegut, Edgar Allan Poe, Philip K. Dick i Erich Maria Remarque – oto moi idole.

Można mnie poznać i odbyć szalenie interesującą rozmowę na spotkaniach Oświęcimskiego Klubu Fantastyki w OCK, zwykle w soboty albo niedziele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *